+355 688001000 📍Rruga Frederik Shiroka 17📍Rruga e Kosovareve 📩[email protected]

Archives

1+1, Rruga e Kosovarëve

By in with 0 Comments

Jepet apartament me qera 1+1. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 94 m2 . Eshte e organizuar ne 2 ballkone ( ne secilin ballkon ka depo), 1 dhome gjumi , guzhine + dhome ndenje. Ka kondicioner. Apartamenti ndodhet buze rruges. Eshte gjysem mobiluar por mund te bej plotesim mobilimi ne momentin e marrjes se apartamemtit. Preferohet […]

Read More

Vilë 3-katëshe, Laprakë

By in with 0 Comments

Jepet ne shitje 1 vile me tre kate ,ne katin e pare ndodhet nje bodrum ku mund te vendosen 2 makina, ka dy dhoma te cilat mund te perdoren per depo ose per dhome tharje. Ne katin e dyte ndodhet nje sallon me nje oxhak funksional,nje guzhine ne hapesire te vecante, nje dhome ndenjeje dhe […]

Read More

3+1, Alidem

By in with 0 Comments

Shitet apartament 3+1 . Apartamenti ka nje siperfaqe prej 185 m2. Eshte e organizuar ne 3 banjo , 3 dhoma gjumi , verande, dhome ndenje + guzhine. Ka nje hapesire shume te madhe; Mobilimi eshte bashkekohor , punimet jane te reja dhe cilesore; Eshte i depertueshem nga drita e diellit; Me nje ambient te ngroht […]

Read More

2+1, Astir

By in with 0 Comments

Shitet apartament 2+1 Ka siperfaqe: 127 m2; Tarraca ka siperfaqe 250 m2; Pallati esht i pajisur me ashensor, apartamenti ndodhet ne katin e 9; Ka 2 dhoma gjumi 1 kuzhin dhe 1 tualet; Është e shtruar plotesisht me parket; Ne dhomat dhe kuzhina ka veranda (ballkone); Pjeserisht e mobiluar; Hipoteka eshte ne proces. Çmimi: 94.000euro […]

Read More

3+1, Tregu Elektrik

By in with 0 Comments

Jepet nje apartment ne shitje 3+1 e organizuar nga tre dhoma ,nje guzhine e vecuar,nje tualet dhe nje ballkon. Eshte i mobiluar, ndodhet ne katin e dyte banim, pallat egzistues. Ka drite natyrale gjate gjithe dites. Dyshemeja eshte me pllaka.Drejtimi i apartmentit eshte jug lindje. Siperfaqe e apartmentit eshte 107.5 m2 neto. Cmimi:80.000euro Adresa: Tregu […]

Read More

1+1, Posta Qendrore

By in with 0 Comments

Jepet me qera apartmenti 1+1 E organizuar nga nje dhome gjumi,nje sallon i perbashket me guzhinen. Ndodhet ne katin e pare banim. Çdo ambient eshte me dritare keshtu qe gjate gjithe dites ka drite natyrale. Dyshemeja eshte me parket; Siperfaqe totale e apartmentit eshte 53 m2; Cmimi: 450 euro i perfshire interneti; Adresa: Tek posta […]

Read More

1+1, Bllok

By in with 0 Comments

Jepet apartment me qira 1+1 Është e organizuar nga nje dhome gjumi ,nje sallon i perbashket me guzhinen; Ndodhet ne katin e nente; E mobiluar; Siperfaqe totale e apartmentit eshte 70 m2; Cmimi:350€; Adresa: Ne bllok, Petronini. 

Read More