+355 688001000 📍Rruga Frederik Shiroka 17📍Rruga e Kosovareve 📩[email protected]

Archives

shitet 2+1 Radhime/Vlore

By in with 0 Comments

Shitet apartament ne radhime, vija e pare, 5 metra larg detit, kati fundit i 5, me pamje nga deti. Pa komshinje. Siperfaqa :145 m2 bruto, dhe 130 m2 neto, + 50 m2 verand, + garazhd personal 20 m2. Struktur perfekte. Te dyja disponojn certifikata pronesie. 2 dhoma gjumi, 2 banjo me dritare, korridor te madh, […]

Read More