+355 688001000 📍Rruga Frederik Shiroka 17📍Rruga e Kosovareve 📩[email protected]

Duplex me qera, Kodra e diellit 2

By in Uncategorized with 0 Comments

🟢Jepet me qera super apartament 3+1 duplexs
Kati: 3 dhe 4,
Siperfaqja: 110 M2
I mobiluar, me kushte bashkohore. Mundesi parkimi me kosto extra. Pranohen dhe studente te Universitet New York Tirana
Vendodhja:Kodra e diellit 2
Cmimi:550 euro

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published.