+355 688001000 📍Rruga Frederik Shiroka 17📍Rruga e Kosovareve 📩[email protected]

Archives

shitet 2+1. komuna e Parisit/kika 2

By in with 0 Comments

Shitet apartamenti 2+1 Siperfaqa : 125 m2 2 dhoma gjumi Sallon Kuzhine e vecuar Tualet 2 ballkone Orientimi lindje jug perendim Pallat i ri me ashensor Kati 4 Apartamenti mund te pershtatet edhe ne 3+1. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira. adresa : Komuna E Parisit prane kika2. Cmimi 145000€(i diskutushem)

Read More

2+1 me qera. Astir

By in with 0 Comments

Apartament me qera Kati : 7 Me ashensor Siperfaqja: 100m2 I ornganizuar 2+1 E organizuar dhome ndenjeje + kuzhine 2dhoma gjumi 2 banjo 1 ballkon Adresa:” Astir ( Kompleksi Fratari ) Cmimi: 40.000 Leke i diskutueshem

Read More

shitet 2+1. Astir/vila L

By in with 0 Comments

Shitet apartamenti 2+1 ne astir , “Rezidenca Klensi” Apartamenti i perket ndertimeve te viteve te fundit , ndertim shum cilesor ,kati 0 me bace Apartamenti organizohet ne : 2 dhoma gjumi Sallon ndenje + kuzhin Tualet Ballkon + Bace Siperfaqa neto 71.7 m2 Sip perbashket 10.7 m2 Sip bruto 82.46 m2 Faz pllake Ska mundesi […]

Read More

shitet 2+1. rruga Dritan Hoxha

By in with 0 Comments

Shitet apartament 2+1 ne faze ndertimi Ndertimi ndodhet ne nje zone te mire te Tiranes,qe ofron shume facilitet. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 banimi,me orientim nga lindja Siperfaqa totale: 113.3 m2 Siperfaqa e perbashket : 18.1 m2 Siperfaqa neto : 95.2 m2 Adresa : Rruga Dritan Hoxha Cmimi /m2: 1200€ m2

Read More

shitet 2+1. rruga Dritan Hoxha

By in with 0 Comments

Shitet apartament 2+1 ne faze ndertimi Ndertimi ndodhet ne nje zone te mire te Tiranes,qe ofron shume facilitet. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banimi,me orientim nga jugu dhe perendimi Siperfaqa totale: 108.4 m2 Siperfaqa e perbashket : 17.3 m2 Siperfaqa neto : 91.1 m2 Adresa : Rruga Dritan Hoxha Cmimi /m2: 1200€ m2

Read More

2+1 me qera. Kinostudio

By in with 0 Comments

Jepet me qera super apartament 2+1 ne pallat te ri me ashensor Kati:3 banim siperfaqa : 86 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, ballkon dhe tualet. Shtepia ofrohet e mobiluar, me nje mobilim bashkekohor dhe te ri. Ftohja dhe ngrohja mundesohet nga kondicioner i vendosur ne sallon. Kuzhina eshte e pajisur me […]

Read More

Shitet 2+1.rruga Dritan Hoxha

By in with 0 Comments

Shitet apartament 2+1 ne faze ndertimi Ndertimi ndodhet ne nje zone te mire te Tiranes,qe ofron shume facilitet. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 banimi,me orientim nga lindja-perendimi Siperfaqa totale: 118.1 m2 Siperfaqa e perbashket : 18 m2 Siperfaqa neto : 100.1 m2 Adresa : Rruga Dritan Hoxha Cmimi /m2: 1200€ m2

Read More