+355 688001000 📍Rruga Frederik Shiroka 17📍Rruga e Kosovareve 📩[email protected]

Archives

3+1 me qera. Bllok

By in with 0 Comments

Jepet me qera super apartament 3+1+2 ne pallat te ri me ashensor te sapo perfunduar Kati:5 siperfaqa: 132 m2 I organizuar ne sallon, kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 ballkon 2 tualete Adresa;Rruga ” Ismail Qemali” /Bllok Cmimi; 1500 euro i diskutueshem * jep bosh ose i mobliar per zyra ose banim

Read More

Shitet 3+1. rruga Dritan Hoxha

By in with 0 Comments

Shitet apartament 3+1 ne faze ndertimi Ndertimi ndodhet ne nje zone te mire te Tiranes,qe ofron shume facilitet. Apartamenti ndodhet ne katin e 1 banimi,me orientim nga jugu dhe lindja Siperfaqa totale: 138.5 m2 Siperfaqa e perbashket : 22.1 m2 Siperfaqa neto : 116.4 m2 Adresa : Rruga Dritan Hoxha Cmimi /m2: 1200€ m2

Read More

Shitet 3+1. rruga Dritan Hoxha

By in with 0 Comments

Shitet apartament 3+1 ne faze ndertimi Ndertimi ndodhet ne nje zone te mire te Tiranes,qe ofron shume facilitet. Apartamenti ndodhet ne katin e 1 banimi, me orientim nga jug dhe lindja Siperfaqa totale: 138.5 m2 Siperfaqa e perbashket : 22.1 m2 Siperfaqa neto : 116.4 m2 Adresa : Rruga Dritan Hoxha Cmimi /m2: 1200€ m2

Read More

3+1 me qera.kopeshti zoologjik

By in with 0 Comments

jepet me qera super apartament ne zonen e kopshtit zologjik • apartamenti eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi , soxhorno , 3 ballkone ku njeri ballkon eshte i transformuar ne kuzhine dhe tualet • apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri dhe te mirembajtur me ashensor , ku ka pamje […]

Read More

3+1 shitet, 21 Dhjetori

By in with 0 Comments

Shitet Apartament 3+1+2 tualete Siperfaqa : 130.5 m2 sip e  brendeshme: 118m2 E mobiluar Pallat i ri me 2 ashensore Me dokumentacione te rregullt adresa : 21 dhjetori, kompleksi kontakt cmimi : 165.000 euro

Read More

3+1 shitet. Bllok

By in with 0 Comments

shitet apartament 3+1 ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes • apartamenti ka nje organizim prej 3 dhoma gjumi , sallon + ambjent gatimi dhe 2 tualete • ndodhet ne katin e 11 te nje pallati te ri te mire administruar , kohet e fundit i bere me sistem kapot • pallati eshte […]

Read More