+355 688001000 📍Rruga Frederik Shiroka 17📍Rruga e Kosovareve 📩[email protected]

Archives

Shitet apartamenti 4+1,Ish blloku / Rruga Vaso Pasha

By in with 0 Comments

•Shitet apartamenti 4+1 •Apartamenti ndodhet ne nje pallat te mire adminstruar me ashensor ne katin e 3 me nje orientim mjaft te favorshem jug perendim •Apartamenti organizohet ne •4 dhoma gjumi •sallon ndenje vecuar dhe kuzhina •2 tualet • ballkon • siperfaqa 135 m2 •dokumentacion i rregullt hipotekor •adresa : Ish blloku / Rruga Vaso […]

Read More

4+1 me qera. unaza e re

By in with 0 Comments

Jepet me qera 4+1+2+2 ballkone ne pallat te ri me ashensor, e mobiluar per 1 familje te madhe, pallati ka termoizolim, disponon 2 kondicioner, 3 dhoma gjumi, 2 dhoma ndenje, ambjent gatimi me vete, 2 ballkonet jan te mbyllur Kati:5 Siperfaqja:140m² Mobilimi:E mobiluar Adresa:Tirana e re,rruga Isuf Elezi Cmimi:500€

Read More

shitet 4+1, Myslym Shyri

By in with 0 Comments

shitet apartament ne zonen e myslym shyrit • apartamenti eshte i organizuar ne 4 dhoma gjumi , dy ambjente ndenjeje , 1 ambjent ku eshte pozicionuar kuzhina , 1 dhome garderobe , 1 dhome qe sherben si depo , 4 tualete • apartamenti ka siperfaqe te brendshme 270m2 , ballkoni 20 m2 , sherbime 39.4 […]

Read More

3+1,banim ose zyra, Bulevardi zogu i pare

By in with 0 Comments

Jepet me qera super apartamenti 3+1+1 tek bulevardi zogu i pare *Mund te perdoret per banim ose per zyra Apartamenti eshte i organizuar ne : 3 Dhoma gjumi Sallon ndenje + Guzhin Tualet Apartamenti ndodhet ne nje pallat te mire administruar me ashensor ne katin e 4. Siperfaqa 165 m2 Adresa : Bulevardi Zogu i […]

Read More

Jepet me Qera/Shitet Biznesi. Don Bosko

By in with 0 Comments

Jepet me qera ambjent Shitet biznesi lokal Biznesi esht i pajisur me te gjitha mobiljet e nevojshme, 1 tualet Kati:0 Siperfaqja verand:100m² Siperfaqe totale:210m² Mobilimi:e mobiluar Adresa:Don bosko,afer Viva market Cmimi per shitje biznesi:10.000€ Cmimi per qera:400€

Read More

4+1,Vasil Shanto

By in with 0 Comments

Apartament 4+1 per shitje kati IV (pallat ekzistues) Ka nje siperfaqe prej 105 m2 E organizuar ne 4 dhoma, banje dhe ballkon. Mobilimi: Bosh Eshte e hipotekuar Orientimi: Jug-Lindje / Veri/ Veri-Perendim Adresa: “Vasil Shanto” (Prane Keshit) Cmimi: 900€/m2  

Read More

2+1, Vlorë

By in with 0 Comments

Shitet apartament 2+1; Siperfaqja 80m2; Organizuar ne: – Sallon ndenje+kuzhine; -2 dhoma gjumi; -Tualet; -Ballkon; Orientimi: Lindje; ¤ Pozicionuar ne katin e 4 banim , ne nje pallat ne ndertim e siper (perfundon ne muajin shtator); Cmimi: 600€ m2; Adresa: Vlore (prane Gjykates se Apelit).

Read More