+355 688001000 📍Rruga Frederik Shiroka 17📍Rruga e Kosovareve 📩[email protected]

Archives

Zyre,Rruga e Kavajes

By in with 0 Comments

Jepet zyre per shitje kati 1. Ka siperfaqe prej 111,7+13.3 m2 te perbashketa 40m2 veranda e rregjistruar ,40m2 verande e shfrytezyeshme nga hyrja E organizuar ne 3 ambjente, verande, banje E hipotekuar Cmimi: 141000€ Adresa: Rruga e Kavajes.  

Read More

ZOGU I ZI

By in with 0 Comments

Jepet me qira ambient open space per zyra eshte e organizuar ne 2 hapesira boshe, 1 zyre private dhe 2 tualete dhe 2 ballkone . Secili ambient eshte i pajisur me ajer te kondicionuar, dritare qe ofron ndricim natyral gjate gjithe dites. Dyshemeja eshte me parket. Siperfaqe totale e ambientit eshte 193 m2. Jepet per […]

Read More

ISH EKSPOZITA

By in with 0 Comments

💥 Jepet me qira 💥 🔺 Apartment 1+1 🛋 Sallon ndenje 🥘 Kuzhine 🛏 1 Dhome gjumi 🚿 1 Tualet 🌇 Ballkon ▪️Jepet per zyra dhe banim 📐Siperfaqe 60 m2 📍Ish Ekspozita 💶 Cmimi: 320 Euro ℹ️ Per me shume informacion ☎️ +355 69 358 7581

Read More

Rruga 4 Deshmoret

By in with 0 Comments

💥Qira Ambjent Biznesi ! – Showroom – Zyra – Qender Kursesh – Klinike Dentare – Call Center 📍 Rruga “4 Deshmoret” Pazari i Ri – Ofrohet Bosh 📏Siperfaqe 165 m2 💶 Cmimi : 1100 Euro ℹ️ Per me shume informacion ☎️ +355 69 358 7581

Read More

PIAZZA

By in with 0 Comments

Jepet me qira ambient kati 0 i nje pallati te ri . Jepet per zyre . 60 m2 . Adrresa : Qender . Mbrapa Piazza . Cmimi : 300 mij leke . Tel : 069 35 87 581

Read More

RRUGA KAVAJES

By in with 0 Comments

Jepet me qira ambient 220 m2 open space +1 salle mblejdhjesh . Kati 8 dhe i fundit me ashensor te personalizuar . Jepet per zyre / call center . Cmimi : 1700 Euro . Adresa : Rruga Kavajes prane qendres Gloob . Tel : 069 35 87 581

Read More

RRUGA KAVAJES

By in with 0 Comments

Jepet me qira apartament 2+1 +1 ballkon . Jepet per zyre / call center . Jepet me te gjitha gati per pune . 110 m2 . Kati 5 pallat i ri me ashensor . Cmimi : 1000 Euro . Adresa : Rruga Kavajes prane Gloobit . Tel : 069 35 87 581

Read More

PAZARI I RI

By in with 0 Comments

Jepen me qera 2 ambinete per zyra open space ne pallat te ri njera kati 0 . 80 m2 dhe tjetra kati 2 . 160 m2 +2 tualete dhe nje verande 130 m2 . Jepen per zyra si call center parukeri etj . Kati 0 eshte me 10 eu m2 dhe kati 2 me 8 […]

Read More

DON BOSKO

By in with 0 Comments

Shitet super apartament 2+1 +1 ballkon . Kati 2 pallat i ri me ashensor . Pershtate si dhe per ambient biznesi si prsh per zyre . 78 m2 bruto dhe 70 neto . Adresa : Don Bosko . Cmimi : 66 mije euro . Tel : 069 35 87 581

Read More