+355 688001000 📍Rruga Frederik Shiroka 17📍Rruga e Kosovareve 📩[email protected]

Archives

Ambient me qera,Komune te Parisit

By in with 0 Comments

📌Jepet me qera ambient biznesi ne Komune te Parisit Siperfaqe e brendshme prej: 37 m2 Siperfaqe e jashtme : 35 m2 1 tualete Ka qene perdorur me perpara si lokal. I pershtatshme per shumellojshmeri biznesesh 📍Vendndodhja: Komuna e Parisit Cmimi per qera : 40.000 leke

Read More

Ambjent me qera, Rruga e Barrikadave

By in with 0 Comments

Jepet me qera ambient i pershtateshem per zyra, studio ose klinik dentare Ka nje siperfaqe prej 112 m2 Kati i 2 ne rruge kryesore Disponon dhome te vecuar per pritjen e klienteve ,mundesi per vendosjen e 2 poltroneve Adresa; Rruga e Barrikadave perball shkolles Samo Frasheri Cmimi; 600 euro i diskutueshem

Read More

Ambjent me qera ,rruga Myslym Shyri

By in with 0 Comments

Jepet me qera Ambjent biznesi ne zonen e Myslym Shyrit . Ambjenti ka nje siperfaqe prej 120 m2 dhe eshte e pozicionuar ne katin e 2 nga toka . Ka nje reklamim shume te mire per shkak se eshte e gjitha me fasad xhami. JEPET ME QERA ME CMIMIN : 2000€\muaji adresa : rruga Myslym […]

Read More