+355 688001000 📍Rruga Frederik Shiroka 17📍Rruga e Kosovareve 📩[email protected]

Archives

Shitet Duplex, Bllok/ rruga Vaso Pasha

By in with 0 Comments

Shitet duplex ne zemer te Bllokut Dupleksi ka nje siperfaqe prej 320 m2 neto dhe nje siperfaqe verande prej 120 m2 Disponon te gjthe dokumentacionet e rregullta * eshte e rivlersuar momentalisht eshte i lene me qera me cmimin 2000€ ne muaj ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te mireadministruar me 2 ashensor […]

Read More

Duplex me qera. Kodra e Diellit

By in with 0 Comments

•Jepet me qera dublex ne vile private ( kati i pare dhe i dyte ) •Sip: 280 m2 •E organizuar ne : 3 holle , 3 dhoma gjumi , nje kuzhine me siperfaqe te madhe dhe 2 banjo . •Shume mire e mobiluar •Nje vend parkimi •Cmimi : 1800 euro •Adresa: Kodra e Diellit

Read More

dupex me qera. Bllok

By in with 0 Comments

Jepet me qera super apartament duplex me arredim bashkohor me arkitekt me nje verand te jashtme interesante, me nje oxhak qe i jep fines shtepis. Ndodhet ne nje nga zontat me te kerkuara te Tiranes, Ka nje orientim organizimi i apartamentit: -dhome ndenje + kuzhina -3 dhoma gjumi -2 tualet Siperfaqja: 190 m2 + 70 […]

Read More

Dublex me qera. rruga e Kavajes

By in with 0 Comments

Jepet me qera duplex per zyra ne fillim te Rruga e Kavajes mbi Raiffeisen Bank. Kati i 6 me ashensor. Siperfaqa totale : 165 m2 Organizohet ne 5 ambiente te brendshme. 2 Banjo 2 Ballkone Dubleks me shkalle te brendshme. Ndodhet ne gjendje shume te mire. Cmimi : 800 euro

Read More