+355 688001000 📍Rruga Frederik Shiroka 17📍Rruga e Kosovareve 📩[email protected]

Archives

1+1,Kodra e diellit

By in with 0 Comments

Jepet me qera super apartament ( papafingo ) 1+1 • i mobiluar ne detaje • apartamenti eshte i organizuar: ~ 1 dhome gjumi ~ ambjent gatimi ~ sallon ~ 1 tualet • ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te mire administruar me ashensor • siperfaqja eshte 70m2 • disponon dhe nje post parkimi […]

Read More

Ambjent. Rruga e Kavajes

By in with 0 Comments

Jepet magazine me qera Ka nje siperfaqe prej 550 M2 Lartesia 3M Me 2 muaj pagese qe ne fillim 4 euro/m2 Me 6 muaj pagese qe ne fillim 3 euro/m2 Me 1 vit pagese qe ne fillim 2 euro/ m2 Adresa:Globi,rruga e kavajes

Read More

2+1,Ambient biznesi,Garazh, Don Bosko

By in with 0 Comments

Jepen me qera 1- Apartament 2+1 Siperfaqja: 150m2 I organizuar ne: -sallon ndenje+kuzhine+ballkon -dhome gjumi matrimoniale+tualet+ballkon -dhome gjumi femijesh+ballkon •Organizim perfekt i ambjenteve dhe mobilim bashkohor •Hapesira te bollshme •Shtruar me parket ▪︎Pozicionuar ne katin e VI, pallat i viteve 2000 ,me ashensor 2-Ambjent biznesi 40m2 •Kati 0 ,pallat i viteve 2000 3-Garazhd ¤Jepen te […]

Read More