+355 688001000 📍Rruga Frederik Shiroka 17📍Rruga e Kosovareve 📩[email protected]

Archives

Shitet Gazonjere, “Kompleksi Aura” Laprak

By in with 0 Comments

Shitet apartament Gazonjere. Siperfaqe e apartamentit 47.1 m2 Orientim perendim , kati i katert. Mundesi perfekte investimi , per arsye se shume pran kompleksit ndodhet “Universiteti Zoja e Keshillit te Mire” qe ben te mundur lenien e nje qeraje te kenaqshme nga studentet e huaj. Faze karabina Pages totale. Adresa : “Kompleksi Aura” Laprak Cmimi […]

Read More

Gazonjerer me qera, rruga Fortuzi

By in with 0 Comments

Jepet me qera Gazoniere 32 m/2 e pershtatshme per 2-persona. Adresa ne rrugen Fortuzi mbrapa shkolles Jeronim De Rada Kati 1 i nje nje pallati ekzistues, por e Restauruar dhe e Mobiluar tersisht. Disponon edhe depozite uji personale, internet me fiber Optike 25/mbs, kondicioner, e mundesi parkimi….. Eshte zone e qete dhe Ka akses te […]

Read More

shitet Apartament. Komuna e Parisit

By in with 0 Comments

shitet apartament ne zonen e komunes se parisit apartamenti ka nje siperfaqe 80 m2 dhe ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues eshte i ndare ne dy hyrje te vecuara dhe i organizuar ne nje garzonjere dhe ne nje hyrje 1+1 momentalisht te dyja hyrjet jane te leshuara me qera me cmime shume […]

Read More

Shitet Apartament. rruga Mine Peza

By in with 0 Comments

shiten 2 apartamente se bashku( 1+1 (50m2) dhe gazonjere(50m2) ) siperfaqa totale :100m2 (50m2+ 50m2 ) kati i 4, pallat ekzistues e mobiluar ne menyre bashkohore e rikosnstruktuar sefundmi Adresa : Qender fillimi i rruges Mine Peza/ afer shkolles Jeronim Derada cmimi : per te 2 aprtamentet 115.000 euro

Read More

Gazonjere me qera. rruga e Durresit

By in with 0 Comments

Jepet me qera garzoniere prane Kafe Flora Siperfaqe totale prej: 40 m2 1 banjo 1 ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e 5, te nje pallati egzistues. *Totalisht i mobiluar *Eshte i sapo rikonstrustuar Shtruar me parket Hidrosanitare Incasso *E pabanuar me pare * Se shpejti pritet te vendoset edhe ashensori. 📍Vendndodhja: Rr. Durresit, prane Kafe […]

Read More

Gazonjere me qera. rruga e Durresit

By in with 0 Comments

Jepet me qera garzoniere prane Kafe Flora Siperfaqe totale prej: 40 m2 1 banjo 1 ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e 5, te nje pallati egzistues. *Totalisht i mobiluar *Eshte i sapo rikonstrustuar Shtruar me parket Hidrosanitare Incasso * Se shpejti pritet te vendoset edhe ashensori. 📍Vendndodhja: Rr. Durresit, prane Kafe Flores Cmimi per qera […]

Read More