+355 688001000 📍Rruga Frederik Shiroka 17📍Rruga e Kosovareve 📩[email protected]

Archives

shitet/qera vile, tek Ardeno

By in with 0 Comments

Vile 3 katshe me qera ose shitet. Adresa:posht spitalit Hygea,tek ardeno.zone e mire. siperfaqa: 140m2 secili kate oborr me gjelberim 350M2 totalisht,e kopletuar,sistem kamerash,arredim dhe punime teper moderne, Cmimi me qera:1200€ Cmim per shitje 370mij euro.

Read More

Resort, Gjirokaster

By in with 0 Comments

SHITET SUPER RESORT NE NJE NGA ZONAT ME TE PREFERUARA TE JUGUT TE SHQIPERISE • GODINE E MIREINVESTUAR 4 KATESHE • FUNKSIONALITETET ~ BAR -KAFE ~ RESTORANT ~ TAVERNE ~ HOTEL ~ SALLE DASMASH ,ETJ . • ,RESTORANTI DHE TAVERNA NDODHEN NE KATIN E PARE TE OBJEKTIT • BAR-KAFE NDODHET NE KATIN E PARE DHE […]

Read More

Vile, Rruga Luigj Gurakuqi

By in with 0 Comments

Shitet vile (1 kat banim + bodrum ) Siperfaqe banimi: 114.5m² E mobiluar Guzhine Dhome ndenje 2 dhoma gjumi Banjo Siperfaqe bodrumi: 30.25m² Siperfaqe trualli: 500m² Disponon dokumentacion te rregullt Adresa: Rruga Luigj Gurakuqi Cmimi:200 000€

Read More

Vile,Astir.

By in with 0 Comments

Jepet me qera vile 4 kateshe. Ka nje siperfaqe totale prej 665m² Organizohet nga: •kati 0 bosh 126m² me dritare •kati pare banim e ndare ne tre apartamente(6 dhoma,tre banjo) •kati 2,dy apartamente 2+1 me 6 dhoma dhe dy banjo 126m² dhe 35m² 3 ballkone •kati 3 me siperfaqe 126m² me tre apartamente 1+1,( 6 […]

Read More

Vile 4 kateshe,Xhamllik

By in with 0 Comments

Jepet me qera vile 4 kateshe Ka nje siperfaqe prej: 70m² truall 55m² gjurma e ndertimit 200m² totali i ndertimit E pershtatshme dhe per ambient zyre. Organizohet nga: •3 dhoma gjumi •sallon •kuzhine •2 tualete •lavanderi •3 ballkone •tarrace •parking Cmimi 1000€ Adresa: Rruga Arkitekt Kasemi,Xhamllik

Read More

Vile 5-Kateshe, Kombinat

By in with 0 Comments

Shitet banese 5 kateshe me siperfaqe totale 500m2 Orientimi: Nga te gjitha anet, me pamje nga rruga Kati 0: 4 dhoma Ambient ngrenie Sallon ndenje 2 dhoma gjumi Tualet 2 ballkone Te gjitha katet kane te njejten strukture 3 katet e para jane te mobiluara 2 kate te pa rregulluar Adresa: Kombinat, tek Misto Mame […]

Read More