+355 688001000 📍Rruga Frederik Shiroka 17📍Rruga e Kosovareve 📩[email protected]

Archives

Shitet Toka,Te Kepi i Rodonit,23000m2.

By in with 0 Comments

Toka ndodhet te Kepi i Rodonit. Me nje hapsire prej 23000 m2 ofron mundesine e ndonje investimi, fale dhe pozicionit mjaft te mire Zona eshte duke marre nje zhvillim te madh vitet e fundit pasi eshte nje nga zonat me te frekuentuara nga turistet. Cmimi 3400 euro per  1000 m2

Read More

Shitet hotel,Progradec.

By in with 0 Comments

Shitet Hoteli Me Siperfaqe 1125,3 Kapacitet hoteli 50 persona 14 dhoma hoteli 2 apartamente Bar restorant 120 karrige Plazh privat me bar dhe shezllona Uje 24 ore me sonte 70 metra fellesi Korent 3 fazor Sistem ngrohje me gaz dhe drru kaldaja qendrore Dy oxhare me dru Generator Parking 100 metra larg liqenit Cmim 450.000 […]

Read More

Shitet Truall. Preze

By in with 0 Comments

Shitet Truall ne Prezë Siperfaqe banueshme ne certifikat : 1124m Ndertimi;700m2 Parkimi;1800m2 Trualli ndodhet ne nje zone mjaft te frekuentuar nga turist dhe jo vetem ndertesa eshte  e shfrytezohet per bar/restorat, ai agro turizem  pasi ka nje lokacion mjaft te favorshem dhe ka shume hapsire ne pjesen  e jashteme Me certifikat pronesie e hipotekuar cmimi;500.000€ […]

Read More