+355 688001000 📍Rruga Frederik Shiroka 17📍Rruga e Kosovareve 📩[email protected]

Archives

Magazin me qera. Autostrada Tirane- Elbasan

By in with 0 Comments

Jepet me qera kapanon /Magazine siperfaqa : 2000 m2 linje tensioni dhe kabine elektrike personale, ka uje me pus (uje i pijshem). Lartesi 5.5 -7.5 metra. Ka nje oborre te gjelberuar rreth 4000 metra. ka 2 dyer te medha nga ku mund te hyjne lirshem trailer. Rruge e asfaltuar deri ne kapanon. Cmimi qerase 1.2 […]

Read More

Magazinë, City Park

By in with 0 Comments

Jepet magazine me qera prane City Park, Siperfaqja e truallit ku ndodhet magazina eshte 3.400 m2, dimensionet e kapanonit jane 16mt x 49mt me lartesi (h=7mt) kapanoni eshte i ndertuar me materiale shume cilesore. Pjesa ballore e kapanonit eshte projektuar me dy kate e pershtatshme per Secretary, Showroom, Zyra etj. Zyrat jane te pajisura me […]

Read More

Magazinë, Kombinat

By in with 0 Comments

Jepet magazine me qera; Siperfaqja: 200m2 Magazina eshte e pozicionuar ne katin e 1,ne nje godine private ku funksionojne edhe biznese te tjera •Akses ne rruge kryesore Cmimi: 400€ Adresa: Kombinat.

Read More