+355 688001000 📍Rruga Frederik Shiroka 17📍Rruga e Kosovareve 📩[email protected]

Archives

Oxhaku 2+1

By in with 0 Comments

  Jepet nje apartment ne shitje 2+1,eshte e organizuar nga dy dhoma gjumi,nje sallon i perbashket me guzhinen ,ballkon ne dhomat e gjumit. Ndodhet ne katin e pare banim, pallat i ri. Ka drite natyrale gjate gjithe dites. Dyshemeja eshte me parket.Ka pamje nga perendimi. Siperfaqe totale e apartmentit eshte 79.6 m2 bruto dhe 71.6 m2 […]

Read More