+355 688001000 📍Rruga Frederik Shiroka 17📍Rruga e Kosovareve 📩[email protected]

Archives

RRUGA KAVAJES

By in with 0 Comments

🏡Apartament per qira 1+1 📏siperfaqe 68 m2 . Ofrohet i mobiluar . 💶Cmimi : 350 euro ,i diskutueshem 📍 Rruga e Kavajes 🏡⏳🔐 🛋1 🛌 1 🛁1 Per me shume informacion ↙️ ☎️ +355 69 358 7581

Read More

ISH EKSPOZITA

By in with 0 Comments

💥 Jepet me qira 💥 🔺 Apartment 1+1 🛋 Sallon ndenje 🥘 Kuzhine 🛏 1 Dhome gjumi 🚿 1 Tualet 🌇 Ballkon ▪️Jepet per zyra dhe banim 📐Siperfaqe 60 m2 📍Ish Ekspozita 💶 Cmimi: 320 Euro ℹ️ Per me shume informacion ☎️ +355 69 358 7581

Read More

KOMUNA E PARISIT

By in with 0 Comments

🏡 Shitet Apartament 1+1 💥 -Me Hipoteke 📏Siperfaqe 68 m2 📍Rruga “Komuna e Parisit” 🛋 Sallon ndenje 🥘 Kuzhine 🛏 1 Dhome gjumi 🚿 1 Tualet 💶 Cmimi : 77.000 Euro ℹ️ Per me shume informacion ☎️ +355 69 358 7581

Read More

REZIDENCA VALA MAR

By in with 0 Comments

Ne Vala Mar Residences Shitet Apartament 1+1.Apartamenti eshte i organizuar ne sallon te madh,kuzhine,1 dhome gjumi,1 tualet ,ballkon te madh me pamje nga deti. Me nje siper faqe totale prej 56 m2 . Cmimi i apartamentit 64515 euro Tel : 069 35 87 581

Read More

BRRYLI

By in with 0 Comments

🏡Jepen me qera 2 super Apartamente 1+1 Kati 2 dhe kati 6 pallat i ri me ashensor ,te pa banuar me pare Siperfaqe 📐72 m2 📍Adresa Brryli ,prane maternitetit te ri Cmimi 💶 nga 300/€ njera Per me teper kontaktoni ☎️0693587581

Read More