+355 688001000 📍Rruga Frederik Shiroka 17📍Rruga e Kosovareve 📩[email protected]

Archives

Apartament 2+1 / Kodra e Diellit

By in with 0 Comments

Jepet me qera apartament 2+1 Siperfaqje 98m2 •Organizuar ne: -korridor -sallon ndenje+kuzhine (kondicioner) -dhome gjumi cift -dhome gjumi per femijet -tualet -ballkon ▪︎Mobiluar ne kushte shume komode▪︎Kati i II, pallat i ri, me ashensor Cmimi: 400€ Adresa: Kodra e Diellit

Read More

3+1, Zogu i Zi

By in with 0 Comments

Jepet apartament me qera 3+1 Ka nje siperfaqe prej 80 M2 I organizuar ne: • 3 dhoma gjumi • sallon+ ambient gatimi •tualet • korridor lidhes •ballkon I mobiluar me kushte te mira Kati 4,pallat ekzistues I PERSHTATSHEM PER 5 PERSONA Adresa:Zogu zi Cmimi:400 mij lek Jepet apartament me qera 3+1 Ka nje siperfaqe prej […]

Read More

2+1,Universiteti Zoja e Keshillit te Mire

By in with 0 Comments

Jepet me qera 2+1, hyrje ne vile private Siperfaqja 80m2 •Hyrja eshte e organizuar ne korridor , sallon ndenje+kuzhine ,2 dhoma gjumi dhe tualet •Eshte kati i I i nje godine private •Mobiluar ne kushte komode per te jetuar ▪︎Disponon post parkimi Cmimi: 30000l /muaj Adresa: Universiteti Zoja e Keshillit te Mire

Read More