+355 688001000 📍Rruga Frederik Shiroka 17📍Rruga e Kosovareve 📩[email protected]

Archives

2+1+2,Don Bosko.

By in with 0 Comments

Shitet apartament 2+1+2 me siperfaqe neto 114.6m² dhe bruto 124m² Kati 7 ne pallat te ri me ashensor Orientimi: Veri I organizuar ne: Ambient ngrenie Sallon ndenje 2 dhoma gjumi 2 korridore 2 tualete Ballkon Mobilimi: Bosh, vetem me K/bufe Adresa: Don Bosko, tek pallatet e vizion+(brenda kompleksit) Cmimi: 1000€m²

Read More