+355 688001000 📍Rruga Frederik Shiroka 17📍Rruga e Kosovareve 📩[email protected]

Archives

3+1 me qera. rruga Ismail Qemali

By in with 0 Comments

Jepet me qera super apartament 3+1+2 ne pallat te ri me ashensor te sapo perfunduar Kati:5 Ka nje siperfaqe prej 134m2 E organizuar ne sallon, kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 ballkon 2 tualete I sapo rinovuar i ri me punime bashkekohore me parket,sistem ngrohje-ftohje,i patinuar,me parket,dyer,dritare te gjitha te reja Gjura,Porcelan Adresa;Rruga ” Ismail Qemali” […]

Read More

2+1 me qera.Liqeni i Thate

By in with 0 Comments

Jepet me qera apartament 2+1 ne zonen e liqenit te thate I organizuar ne 2 dhoma gjumi , 2 tualete , ambjent gatimi, sallon , 2 ballkone ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor kondicionimi eshte i pranishem ne te gjitha ambjentet ndricimi eshte i kontrollueshem dhe me […]

Read More

2+1 me qera. rruga Peti

By in with 0 Comments

Jepet me qera Super apartament 2+1+2 ne pallat te ri me ashensor Post parkimi, Ngrohje-Ftohje Ballkon Pamje fantastike nga Liqeni i tiranes Kati:5 Siperfaqja:150m² Mobilimi:Bashkekohor, edhe totalisht i ri Adresa:Liqeni i thatë, Rruga Peti Cmimi:1200€

Read More

3+1 me qera. Bllok

By in with 0 Comments

Jepet me qera super apartament 3+1+2 ne pallat te ri me ashensor te sapo perfunduar Kati:5 siperfaqa: 132 m2 I organizuar ne sallon, kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 ballkon 2 tualete Adresa;Rruga ” Ismail Qemali” /Bllok Cmimi; 1500 euro i diskutueshem * jep bosh ose i mobliar per zyra ose banim

Read More

2+1 me qera. Astir

By in with 0 Comments

Apartament me qera Kati : 7 Me ashensor Siperfaqja: 100m2 I ornganizuar 2+1 E organizuar dhome ndenjeje + kuzhine 2dhoma gjumi 2 banjo 1 ballkon Adresa:” Astir ( Kompleksi Fratari ) Cmimi: 40.000 Leke i diskutueshem

Read More