+355 688001000 📍Rruga Frederik Shiroka 17📍Rruga e Kosovareve 📩[email protected]

Archives

Ambjent qera /shitje, Durres

By in with 0 Comments

shitet  ose jepet me qera ambjent per biznese te ndryshme,(mund te jepet me qera edhe me kate te ndara) Objekti eshte 3 kate kati i pare 4m lartesi dhe 2 katet e tjera 2.7m lartesi siperfaqe e truallit 873 m2 siperfaqe ndertimi 383m2 cmimi per qera katin e 1 : 1000 euro cmimi per qera […]

Read More

shitet/qera ambjent. rruga Hoxha Tasim

By in with 0 Comments

shitet ose jepet ambjent me certifikat pronesie, jepet per cfare do lloj biznesi aktualisht ambjenti eshte ne gjendje pune si bar-kafe , me mobilim bashkohore siperfaqa totale 320m2 siperfaqa e brendeshme 240 m2 siperfaqa e verandes : 80 m2 adresa: rruga Hoxha Tasim cmimi per shitje :220.000 euro cmimi per qera : 1.000.000 leke

Read More

shitet Ambjent, rruga Bardhyl

By in with 0 Comments

Jepet me qera ose shitet ambjent biznesi ne rruge kryesore, nese meret me qera njoftimi per shitje nuk do jet me i vlehshem i pershtatshem per parukeri, farmaci, mini market, zyre, edhe cdo lloj biznesi 4 meter i larte Kati:0 Siperfaqja:60m² Mobilimi:Bosh Adresa:Rruga bardhyl afer raiffiesen bank Cmimi per qera:35.000 leke i diskutueshem Cmimi per […]

Read More

shitet/qera vile, tek Ardeno

By in with 0 Comments

Vile 3 katshe me qera ose shitet. Adresa:posht spitalit Hygea,tek ardeno.zone e mire. siperfaqa: 140m2 secili kate oborr me gjelberim 350M2 totalisht,e kopletuar,sistem kamerash,arredim dhe punime teper moderne, Cmimi me qera:1200€ Cmim per shitje 370mij euro.

Read More

Shitet Toka,Te Kepi i Rodonit,23000m2.

By in with 0 Comments

Toka ndodhet te Kepi i Rodonit. Me nje hapsire prej 23000 m2 ofron mundesine e ndonje investimi, fale dhe pozicionit mjaft te mire Zona eshte duke marre nje zhvillim te madh vitet e fundit pasi eshte nje nga zonat me te frekuentuara nga turistet. Cmimi 3400 euro per  1000 m2

Read More

shitet ose qera 2+1, Don Bosko

By in with 0 Comments

Shitet ose jepet me qera super apartament 2+1+2 tek kompleksi fiori di bosko me siperfaqe 88.5 m2 Apartamenti ndodhet ne nje pallat te mire administruar me 2 ashensor ne katin e 1 Apartamenti esht i organizuar ne Sallon ndenje + Guzhin 2 dhoma gjumi 2 Tualete Apartamenti i perket ndertimeve te reja I mobiluar shume […]

Read More

shitet 4+1, Myslym Shyri

By in with 0 Comments

shitet apartament ne zonen e myslym shyrit • apartamenti eshte i organizuar ne 4 dhoma gjumi , dy ambjente ndenjeje , 1 ambjent ku eshte pozicionuar kuzhina , 1 dhome garderobe , 1 dhome qe sherben si depo , 4 tualete • apartamenti ka siperfaqe te brendshme 270m2 , ballkoni 20 m2 , sherbime 39.4 […]

Read More

3+1+2,Komune e Parisit

By in with 0 Comments

Shitet apartament 3+1+2 Cmimi 1300 euro/m2 Cmimi total : 197.600 euro Siperfaqa totale : 152m2 I mobiluar dhe investuar ne menyre perfekte. Orientimi me diell. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor Kati i 4 Pallat i ri i vitit 2002 Adresa :  Prane Lulishtes,Komuna e Parisit .

Read More