+355 688001000 📍Rruga Frederik Shiroka 17📍Rruga e Kosovareve 📩[email protected]

Archives

2+1 me qera. komuna e Parisit

By in with 0 Comments

Jepet me qera hyrje 2+1+2 ballkon ne vile private me hyrje me vete, Ndertim i ri, Ngrohje ftohje, Hyrje si ne pallat Kati:3 Siperfaqja:120m² Mobilimi:Po mobilohet e re Adresa:Komuna e parisit,afer shkolles, at Zef Pellumbi Cmimi:500€ Gati me daten 1 qershor

Read More

Magazin me qera. Autostrada Tirane- Elbasan

By in with 0 Comments

Jepet me qera kapanon /Magazine siperfaqa : 2000 m2 linje tensioni dhe kabine elektrike personale, ka uje me pus (uje i pijshem). Lartesi 5.5 -7.5 metra. Ka nje oborre te gjelberuar rreth 4000 metra. ka 2 dyer te medha nga ku mund te hyjne lirshem trailer. Rruge e asfaltuar deri ne kapanon. Cmimi qerase 1.2 […]

Read More