+355 688001000 📍Rruga Frederik Shiroka 17📍Rruga e Kosovareve 📩[email protected]

Archives

Shiten apartamente 1+1,Astir

By in with 0 Comments

Shiten apartamente 1+1 ne nje nga zonat qe po merr nje zhvillim te madh ne Tirane si eshte zona e Astirit . Apartamentet variojne me siperfaqe 68m2-75m2 . Ndodhet ne kate te ndryshme dhe me orientim shume te mire . Apartamentet jane ne faze suvatimi dhe jane shume shpejt te gatshme per banim . Mundesi […]

Read More