+355 688001000 📍Rruga Frederik Shiroka 17📍Rruga e Kosovareve 📩[email protected]

Archives

2+1 shitet. rruga Dritan Hoxha

By in with 0 Comments

Shitet apartament 2+1 ne faze ndertimi Ndertimi ndodhet ne nje zone te mire te Tiranes,qe ofron shume facilitet. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banimi,me orientim nga lindje-veri Siperfaqa totale: 103.7 m2 Siperfaqa e perbashket : 16.6 m2 Siperfaqa neto : 87.1 m2 Adresa : Rruga Dritan Hoxha Cmimi /m2: 1200€ m2 Cmimi : 124.440 […]

Read More

shitet 3+1. Ish Fusha e Aviacionit

By in with 0 Comments

•Shitet super apartamenti 3+1+2 tek “Kompleksi Turdiu” •Apartamenti i perket ndertimeve te reja. •Zone shum e preferueshme qe te mundeson te gjitha facilitetet e mundshme , dalje e shpejt ne rrug kryesore dhe shum e qet. •Kati i 2 banim •Sip neto 128.27 m2 •Sip perbashket 15.01 m2 •Sip bruto 143.28 m2 •Apartamenti eshte i […]

Read More

shitet 3+1. Laprak

By in with 0 Comments

Shitet apartament Pallat ekzistues 5 katesh Kati 4 Siperfaqja : 95 m2 neto E organizuar 3+1 Tualete 2 Me ballkon te mbyllur Me hipotek ( shtesa 12m2 ne proces legalizimi ) Adresa : Rruga Pandi Dardha , perball cerdhes 30 , Laprak Cmimi : 79.000 €

Read More

shitet 3+1. rruga Merdar Shtylla

By in with 0 Comments

•Shitet super apartamenti 3+1+2 ne nje nga komplekset e reja me luksoze qe po ndertohet. •Objekti ne 2 katet e para zhvillohet me ambiente sherbimi ne formen e zyrave dhe ambjenteve komerciale. Ndersa katet e mesiperme jan projektuar per banim duke ofruar apartamente te tipologjive te ndryshme me hapsira te bollshme. •Apartamenti i perket ndertimeve […]

Read More

shitet 2+1.rruga Dritan Hoxha

By in with 0 Comments

Shitet  apartament  2+1 ne faze ndertimi Ndertimi ndodhet ne nje zone te mire te Tiranes,qe ofron shume facilitet. Apartamenti ndodhet ne katin  e  3  banimi,me orientim nga lindje-veri Siperfaqa  totale:  103.7 m2 Siperfaqa e perbashket :  16.6 m2 Siperfaqa neto : 87.1 m2 Adresa : Rruga Dritan Hoxha Cmimi /m2:  1200€ m2  

Read More

shitet 1+1. rruga Dritan Hoxha

By in with 0 Comments

Shitet apartament 1+1 ne faze ndertimi Ndertimi ndodhet ne nje zone te mire te Tiranes,qe ofron shume facilitet. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 banimi,me orientim nga lindja,veri Siperfaqa totale: 74.3 m2 Siperfaqa e perbashket : 11.9 m2 Siperfaqa neto : 62.4m2 Adresa : Rruga Dritan Hoxha Cmimi /m2: 1200€ m2

Read More