Apartament 2+1 në shitje në 21 Dhjetori, Tiranë - 195000€ | 79 m² For Sale

195,000 €

Description

Ky apartament 2+1 ndodhet në një zonë të preferuar të Tiranës, në lagjen 21 Dhjetori, në katin e dytë të një ndërtese rezidenciale.
• Sipërfaqe neto 79 m²
• Sipërfaqe bruto 90 m²
• Apartamenti përfshin 1 sallon, 1 kuzhinë, 2 dhoma gjumi dhe 1 banjo.
• Me një hipoteke.
• Ideal për banim familjar.
• Për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni!

Property details
  • Property ID: YH484
  • Property Type: Apartment
  • Property status: Used
  • Price: 195,000 €
  • Rooms: 3
  • Bedrooms: 2
  • Baths: 1
  • Interior area: 79 m2
  • Floor: 2