Jepet me qera apartament 2+1+2 ,Adresa: Rruga e Kavajes For Rent

600 € /month

Description

Jepet me qera apartament 2+1+2 ,
Siperfaqja: 96 m2,
Apartamenti ndodhet ne katin e 6,te nje pallati te pajisur me ashensor dhe post parkimi,
Mobilim bashkekohor, te gjitha pajisjet ne funksion te plote,
Cmimi: 600 euro,
Adresa: Rruga e Kavajes.

Property details
  • Property ID: PRO2
  • Property Type: Apartment
  • Property status: New
  • Price: 600 €
  • Rooms: 3
  • Bedrooms: 2
  • Baths: 2