Apartament 3+1 për Shitje në Bulevardi i Ri , Tiranë - 207840€ | 125.9 m² Për Shitje

207,840 €

Pershkrimi

Ky apartament ndodhet në një zonë të preferuar në Bulevardi i Ri në Tiranë, duke ofruar një ambient të rehatshëm dhe qëndror për banim.
• Sipërfaqe neto: 125.9 m²
• Sipërfaqe e përbashkët: 12.66 m²
• Sipërfaqe totale: 138.56 m²
• Ndodhet në katin e tretë të një ndërtese rezidenciale
• Përfshin një dhomë ndenje, një kuzhinë, tre dhoma gjumi dhe një banjo
• Ideal për familjet që kërkojnë një shtëpi në qendër të qytetit
• Për më shumë informacion, ju lutem na kontaktoni!

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: YH480
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: yourhome.under_construction
  • Cmimi: 207,840 €
  • Dhoma: 4
  • Dhomat e gjumit: 3
  • Tualetet: 1
  • Sip. e brendshme: 125.9 m2
  • Kati: 3