Apartament 2+1 për Shitje në Bulevardi i Ri, Tiranë - 175440€ | 103.3 m² Për Shitje

175,440 €

Pershkrimi

Ky apartament ndodhet në një zonë të preferuar në Bulevardi i Ri në Tiranë dhe është në katin e tetë të një ndërtese moderne
• Sipërfaqe neto: 103.3 m²
• Sipërfaqe e perbashket: 13.66 m²
• Sipërfaqe totale: 116.96 m²
• Ndodhet në katin e tetë
• Përfshin 1 sallon, 1 kuzhinë, 2 dhoma gjumi dhe 1 banjo
• Ideal për banim
• Për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni!

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: YH481
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: yourhome.under_construction
  • Cmimi: 175,440 €
  • Dhoma: 3
  • Dhomat e gjumit: 2
  • Tualetet: 1
  • Sip. e brendshme: 103.3 m2
  • Kati: 8