Jepet me Qera Apartament 2+1, Pjese e nje Vile Private. Adresa : Vilat Gjermane For Rent

350 € /month

Description

Jepet me Qera Apartament 2+1, Pjese e nje Vile Private. Adresa : Vilat Gjermane
Kati 2 dhe Kati 3
Siperfaqja : Kati 1 : 120 m2
Kati 2 : 120 m2
Mobilimi : I Mobiluar
Cmimi : 400 leke te reja per cdo kate

Property details
  • Property ID: YH148
  • Property Type: Villa
  • Property status: Used
  • Price: 350 €
  • Rooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • Baths: 1
  • Land Area: 120 m2
  • Floor: 2