Shitet Vile Private 2 kateshe + Bodrum. Adresa: Gjiri i Lalzit For Sale

480,000 €

Description

Shitet Vile Private 2 kateshe + Bodrum. Adresa: Gjiri i Lalzit
Siperfaqe Totale : 500 m2
Vile me 2 Kate + 1 Kat Bodrum
Mobilimi : I Mobiluar
Disponon 1 Pishine
Dokumenta te Rregullta
Vila ka pjesen e oborrit qe eshte i rrethuar dhe shume i mirembajtur me gjelberim
Ne gjendje shume te mire
Ne nje Zone shume te qete dhe Turistike
Shume prane Plazhit, Ndricim Natyral , Nje Oaz relaksi
Ka vend per Parkim
Cmimi: 480.000 euro

Property details
  • Property ID: YH242
  • Property Type: Villa
  • Property status: Used
  • Price: 480,000 €
  • Rooms: 5
  • Bedrooms: 5
  • Baths: 3
  • Land Area: 500 m2
  • Floor: 1