Jepet me Qera Ambient Biznesi. Adresa: Prane Kompleksit Delijorgji For Sale

330 €

Description

Jepet me Qera Ambient Biznesi. Adresa: Prane Kompleksit Delijorgji
Rruga Sali Butka
Perball Drejtorise se Pergjithshme te Sherbimeve te Transportit Rrugor
Siperfaqe: 25 m2
Kati 1
Ne gjendje shume te mire
I Pershtatshem per parukeri, kancelari dhe biznese te ndryshme
Cmimi: 350 mije leke

Property details
  • Property ID: YH301
  • Property Type: Apartment
  • Property status: Used
  • Price: 330 €
  • Baths: 1
  • Land Area: 25 m2
  • Floor: 1