Shitet Vile Private 4 kateshe. Adresa: Don Bosko For Sale

194,000 €

Description

Shitet Vile Private 4 kateshe. Adresa: Don Bosko
200 m larg nga unaza.
Siperfaqja e truallit 250m2, brenda kesaj Sip eshte ndertuar kati perdhe 125m2 i pershtatshem per Biznes.
Tre (3 )kate banim. Cdo kat ka 3 dhoma gjumi, 3 tualete. Siperfaqja e cdo kati 149.3 m2. Sip totale e viles 573 m2.
Dokumenta te rregullta, Leje Ndertimi dhe Certifikate Pronesie
Cmimi 1300 € / m2, .
Cmimi 194.000 Euro

Property details
  • Property ID: YH100
  • Property Type: House
  • Property status: Used
  • Price: 194,000 €
  • Baths: 4
  • Land Area: 823 m2
  • Floor: 4