Jepet me Qera Apartament 2+1. Adresa: Astir Për Qira

350 € /Muaj

Pershkrimi

Jepet me Qera Apartament 2+1. Adresa: Astir
Kompleksi Eglos
Siperfaqe: 87 m2
Kati 9, Pallat i Ri,
Me Ashensor
Mobilimi: Pjeserisht i Mobiluar
E pershtatshme per Banim dhe Zyra
Cmimi: 350 euro

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: YH254
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: E re
  • Cmimi: 350 €
  • Dhoma: 2
  • Dhomat e gjumit: 2
  • Tualetet: 1
  • Sip. Toke: 87 m2
  • Kati: 9