Opsione Apartamentesh per Shitje. Adresa: Rruga Dritan Hoxha Për Shitje

1,600 €

Pershkrimi

Opsione Apartamentesh per Shitje. Adresa: Rruga Dritan Hoxha
Shitet Apartament 1+1 dhe 2+1
Ne Rezidencen me te Re , ne rrugen Dritan Hoxha
Perballe Zonja e Keshillit te mire, te Ferluti
Apartamenti 1+1 , Siperfaqe: 71.1 m2
Apartamenti 2+1 , Siperfaqe: 119.1 m2
Pallati eshte ne Faze Ndertimi
Cilesi e larte ndertimi
Opsion ideal investimi
Izolim termik, akustik
Cmimi: 1600 € / m²
( I Diskutueshem )

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: YH262
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: yourhome.under_construction
  • Cmimi: 1,600 €
  • Dhoma: 2
  • Dhomat e gjumit: 2
  • Tualetet: 1
  • Sip. Toke: 119 m2
  • Kati: 1