Jepet me Qera Apartament 3+1, Pjese e nje Vile Private. Adresa: Laprake Për Qira

320 € /Muaj

Pershkrimi

Jepet me Qera Apartament 3+1, Pjese e nje Vile Private. Adresa: Laprake
Siperfaqe : 110 m2
Kati 3, i Nje Vile Private
Mobilimi : I Mobiluar
Ne Gjendje Shume te Mire
Disponon dhe 1 Post Parkimi te Perfshire ne Cmim
Cmimi : 350 mije leke

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: YH270
  • Lloji i Pronës: House
  • Statusi i pronës: E përdorur
  • Cmimi: 320 €
  • Dhoma: 3
  • Dhomat e gjumit: 3
  • Tualetet: 1
  • Sip. Toke: 110 m2
  • Kati: 3