Shitet Apartament 2+1 në Gjirin e Lalzit, Durrës Për Shitje

225,000 €

Pershkrimi

Ky apartament i vendosur në katin e tretë në Gjirin e Lalzit ofron një ambient të qetë dhe komod me akses të drejtpërdrejt në plazh. Prona gëzon pamje të mahnitshme nga deti, duke e bërë atë ideale për ata që dëshirojnë të shijojnë natyrën në maksimum. Apartamenti përfshin gjithashtu një vend parkimi dhe një shezllon privat në rërë, duke ofruar një eksperiencë të veçantë bregdetare.

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: YH307
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: E përdorur
  • Cmimi: 225,000 €
  • Dhoma: 3
  • Dhomat e gjumit: 2
  • Tualetet: 1
  • Sip. e brendshme: 110 m2
  • Kati: 3