Apartament 1+1dhe 1 garsionere për Shitje në Rrugën Mine Peza, Tiranë - 155000€ | 60 m² Për Shitje

155,000 €

Pershkrimi

Ky apartament 1+1 dhe garsionere ne shitje ndodhet në katin e katërt në Rrugën Mine Peza, në zemër të Tiranës.
• Sipërfaqe neto 60 m²
• Te pershtatshme per air b&b
• I disponueshëm me hipotekë
• Për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni!

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: YH321
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: E përdorur
  • Cmimi: 155,000 €
  • Sip. e brendshme: 60 m2
  • Kati: 4