Apartament 1+1 me qira në 21 Dhjetori, Tiranë - 500€ | 65 m² Për Qira

500 € /Muaj

Pershkrimi

Ky apartament 1+1 ndodhet në katin e parë në zonën e 21 Dhjetorit, në qendër të Tiranës, ideal për atë që kërkon qasje të lehtë në qendrën e qytetit.
• Sipërfaqe e brendshme neto: 65 m²
• Ndodhet në katin e parë
• Përfshin një dhomë ndenje, një kuzhinë, një dhomë gjumi dhe një tualet
• Pozicionuar në një zonë qendrore të qytetit
• Për më shumë informacion, ju lutem na kontaktoni!

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: YH345
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: E re
  • Cmimi: 500 €
  • Dhoma: 2
  • Dhomat e gjumit: 1
  • Tualetet: 1
  • Sip. e brendshme: 65 m2
  • Kati: 1