Ambient Biznesi për Qira në Kombinat, Tiranë - 1500€ | 400 m² Për Qira

1,500 € /Muaj

Pershkrimi

Ky ambient biznesi ndodhet në zonën e Kombinatit në Tiranë, i përshtatshëm për lloje të ndryshme biznesesh dhe është i disponueshëm për qira
• Sipërfaqe e brendshme neto: 400 m²
• Kati pare i ristukturuar për shtëpi funerale.
• Ambiente ndihmëse taracë 1500 m2
• Ndërtesa 2-Katëshe ndodhet buzë rrugës nacionale.
• Për më shumë informacion, ju lutem na kontaktoni!

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: YH409
  • Lloji i Pronës: Commercial
  • Statusi i pronës: E përdorur
  • Cmimi: 1,500 €
  • Sip. e brendshme: 400 m2
  • Kati: 2