Apartament 4+1 për Shitje në Vilën e Zogut, Durrës - 440000€ | 307 m² Për Shitje

440,000 €

Pershkrimi

Ky apartament është pozicionuar në katin e katërt në një zonë të preferuar si Vila e Zogut në Durrës, duke ofruar një hapësirë të bollshme dhe komode për banim
• Sipërfaqja brendshme: 307 m²
• Sipërfaqja e verandes: 74 m²
• Ndodhet në katin e 4-të,
• Ka 1 soxhorno pritje 70 m²
• Ka 1 kuzhinë të madhe
• Ka 4 dhoma gjumi( 1 dhome matrimoniale me 2 garederoba dhe tualet personal)
• Ka 1 banjo dhe 1 lavanderi
• Oxhak me Etanol, Panel Diellor, Xhama Triplex, Parket Laminat Krono Swiss, Kondicionim General
• Elektro shtepiake Cilesore Vanto, Kuzhine punuar me banak Quartz, Izolim me lesh guri me kartonzhes, Ndricim Led me tavane te varuara, Dyer Druri me punim deri ne tavan
• I mobiluar si ne foto
• Për më shumë informacion, ju lutem na kontaktoni!

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: YH411
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: E përdorur
  • Cmimi: 440,000 €
  • Dhoma: 5
  • Dhomat e gjumit: 4
  • Tualetet: 1
  • Sip. e brendshme: 307 m2
  • Kati: 4