Apartament 1+1 për Shitje në Golem, Durrës - 80000€ | 60 m² Për Shitje

80,000 €

Pershkrimi

Ky apartament në katin e parë ndodhet në një zonë të preferuar në Golem, Durrës dhe është i disponueshëm për shitje
• Sipërfaqe neto 60 m²
• Dhoma e ndenjes: 1
• Kuzhinë: 1
• Dhoma gjumi: 1
• Banjo: 1
• Ballkon: 1
• I restauruar në vitin 2022 me sistem veshje kapot nga brenda dhe mobilim i ri.
• I disponueshëm për hipotekë
• Për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni!

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: YH427
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: yourhome.refurbished
  • Cmimi: 80,000 €
  • Dhoma: 2
  • Dhomat e gjumit: 1
  • Tualetet: 1
  • Sip. e brendshme: 60 m2
  • Kati: 1