Shtëpi private 1+1 me qira në Zogu I Zi, Tiranë - 400€ | 70 m² Për Qira

400 € /Muaj

Pershkrimi

Ky pronë ofron një ambient të rehatshëm dhe praktik në një nga zonat më të kërkuara të Tiranës, Zogu I Zi, afër Pallatit të sportit Asllan Rusi.
• Sipërfaqe neto 70 m²
• Ndodhet në katin e parë
• Përfshin një dhomë ndenje, një kuzhinë, një dhomë gjumi dhe një banjo
• Ideal për çifte ose profesionistë të vetëm
• Për më shumë informacion, ju lutem na kontaktoni!

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: YH429
  • Lloji i Pronës: House
  • Statusi i pronës: E përdorur
  • Cmimi: 400 €
  • Dhoma: 2
  • Dhomat e gjumit: 1
  • Tualetet: 1
  • Sip. e brendshme: 70 m2
  • Kati: 1