Apartament 2+1+2 me Qira në Ish Stacioni i Trenit, Tiranë - 700€ | 85 m² Për Qira

700 € /Muaj

Pershkrimi

Ky apartament është i disponueshëm për qira pranë Ish Stacionit të Trenit në Tiranë, në Rrugën Ramazan Kasa katin e pestë të një ndërtese moderne
• Sipërfaqe neto: 85 m²
• Apartament me dy dhoma gjumi dhe dy banjo
• Përfshin një sallon dhe një kuzhinë
• Ideal për banim ose edhe si investim
• Për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni!

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: YH430
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: E përdorur
  • Cmimi: 700 €
  • Dhoma: 3
  • Dhomat e gjumit: 2
  • Tualetet: 2
  • Sip. e brendshme: 85 m2
  • Kati: 5