Ambient Biznesi për Qira në Rrugën e Kavajës, Tiranë - 2000€ | 165 m² Për Qira

2,000 € /Muaj

Pershkrimi

Ky ambient komercial ndodhet në katin e dytë në një zonë të njohur të Tiranës, Rruga e Kavajës, dhe është i disponueshëm për qira
• Sipërfaqe neto 165 m²
• Kusht 1 muaj qera e 2 muaj garanci.
• Ideal për një varietet të gjerë të bizneseve
• Lokacion i shkëlqyer për akses dhe dukshmëri
• Për më shumë informacion, ju lutem na kontaktoni!

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: YH435
  • Lloji i Pronës: Commercial
  • Statusi i pronës: E përdorur
  • Cmimi: 2,000 €
  • Sip. e brendshme: 165 m2
  • Kati: 2