Apartament 2+1 për Shitje në Fresku, Tiranë - 96000€ | 83 m² Për Shitje

96,000 €

Pershkrimi

Ky apartament 2+1 ndodhet në katin e dytë në një zonë të qetë të Freskut, Tiranë, dhe është në shitje për 96000€
• Sipërfaqe neto 83 m²
• Gjendet në katin e dytë
• Ka një dhomë ndenje dhe një kuzhinë
• Me Certifikatë Pronësie
• Ideal për familje të vogla ose çifte
• Për më shumë informacion, ju lutem na kontaktoni!

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: YH438
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: yourhome.refurbished
  • Cmimi: 96,000 €
  • Dhoma: 3
  • Dhomat e gjumit: 2
  • Tualetet: 1
  • Sip. e brendshme: 83 m2
  • Kati: 2