Apartament 3+1 me qira në Ish-Tregun Elektrik, Tiranë - 1000€ | 63 m² Për Qira

1,000 € /Muaj

Pershkrimi

Ky apartament ndodhet në katin e pestë në zonën e Ali Demit në Ish-Tregun Elektrik, në Tiranë, i disponueshëm për qira me çmimin 1000€ në muaj. Apartamenti ofron një hapësirë të rehatshme dhe funksionale për banim.
• Sipërfaqe neto: 63 m²
• Numri i dhomave të gjumit: 3
• Numri i banjove: 1
• Sallon dhe kuzhinë të integruar
• I përshtatshëm për familje ose profesionistë që kërkojnë qëndrim afër qendrës së qytetit
• Për më shumë informacion, ju lutem na kontaktoni!

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: YH444
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: E përdorur
  • Cmimi: 1,000 €
  • Dhoma: 4
  • Dhomat e gjumit: 3
  • Tualetet: 1
  • Sip. e brendshme: 63 m2
  • Kati: 5