Apartament 2+1+2 për Shitje në Rrugën e Durrësit, Tiranë - 168388€ | 100 m² Për Shitje

168,388 €

Pershkrimi

Ky apartament ndodhet në katin e tetë në Rrugën e Durrësit në Tiranë, ofron një hapësirë të rehatshme dhe moderne për banim.
• Sipërfaqe neto: 100 m²
• Sipërfaqe e përbashkët: 16.13 m²
• Sipërfaqe totale: 116.13 m²
• Dhoma e ndenjes: 1
• Kuzhinë: 1
• Dhoma gjumi: 2
• Banjo: 2
• Ideal për çiftet ose familjet e reja që kërkojnë një shtëpi në qendër të qytetit
• Për më shumë informacion, ju lutem na kontaktoni!

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: YH482
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: yourhome.under_construction
  • Cmimi: 168,388 €
  • Dhoma: 3
  • Dhomat e gjumit: 2
  • Tualetet: 2
  • Sip. e brendshme: 100 m2
  • Kati: 8