Apartament 3+1+2 në shitje në Varri I Bamit, Tiranë - 226300€ | 146 m² Për Shitje

226,300 €

Pershkrimi

Ky apartament i rehatshëm dhe modern ndodhet në katin e shtatë në zonën e Varr-it të Bamit në Tiranë, i ofruar për shitje me çmim prej 226300€
• Sipërfaqe neto 146 m²
• Ndodhet në katin e shtatë
• Ka një sallon, një kuzhinë, tre dhoma gjumi, dy banjo dhe katër ballkone
• Me hipoteke
• Ideal për familjet ose për ata që kërkojnë hapësirë dhe rehati në një nga zonat më të qeta të Tiranës
• Për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni!

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: YH483
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: E përdorur
  • Cmimi: 226,300 €
  • Dhoma: 4
  • Dhomat e gjumit: 3
  • Tualetet: 2
  • Sip. e brendshme: 146 m2
  • Kati: 7