Jepet apartament 2+1 me qera,Adresa: Zona e 21 dhjetorit. Për Qira

600 € /Muaj

Pershkrimi

Jepet apartament me qera 2+1,
Siperfaqe: 90 m2,

Apartamenti ndodhet ne katin e 3, te nje pallati te ri.
Mobimi i ri dhe bashkekohor,
I shtruar me parket,
Pajiset me kondicioner,
Cmimi: 600 euro,
Adresa: 21 dhjetori.

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: YH17
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: E përdorur
  • Cmimi: 600 €