Jepet me Qera Apartament 1+1. Tek Stadiumi Dinamo, Komuna Parisit Për Qira

530 € /Muaj

Pershkrimi

Jepet me qera 1+1 tek Stadiumi Dinamo , 5 minuta ne kembe larg bllokut .
Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes qe ofron shume facilitete .
Apartamenti eshte totalisht i rinovuar ne menyre cilesore . Apartamenti ndodhet ne katin 0 pallat i vjeter 6 katesh por eshte totalisht i rinovuar dhe hyrja e pallatit .
Apartamenti ndodhet ne katin 0 me 5 shkalle per tu ngjitur ne apartament . **Cmimi 550 euro **
Ne cmim perfshihet : Wifi i paguar per 5 muaj 100 mgbite shpejtesi: carcafe : tenxhere tigane pjata : peshqire te gjitha te reja : kondicioner ne cdo dhome :larese dhe tharese.
Tre qera jane te detyrueshme , qeraja e muajit te pare dhe dy qerate e fundit garanci.
Cmimi:530 euro

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: YH55
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: E përdorur
  • Cmimi: 530 €
  • Dhoma: 1
  • Dhomat e gjumit: 1
  • Tualetet: 1
  • Sip. Toke: 63 m2
  • Kati: 1