Jepet Apartament 2+1 dhe Dyqan me Qera. Tek Ali Demi Për Qira

500 € /Muaj

Pershkrimi

Jepet Apartament 2+1 dhe Dyqan me Qera. Tek Ali Demi
Me Dokumenta te Rregullta
Kati 1
Siperfaqja e Shtepis : 56 m2
Siperfaqja e Dyqanit : 28 m2
Mobilimi : Te mobiluara Shtepia dhe Dyqani
Cmimi : 600 leke te reja ( I Diskutueshem ).

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: YH62
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: E përdorur
  • Cmimi: 500 €
  • Dhoma: 2
  • Dhomat e gjumit: 2
  • Tualetet: 1
  • Sip. Toke: 85 m2
  • Kati: 1